Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kinek hány pontos lett a...

Kinek hány pontos lett a felvételi? Melyik középiskolákat jelöltétek meg? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nekem 78 pontos lett a felvételim. A magyar 43, a matek pedig 35 lett. Szerintetek van esélyem az Érdi Vörösmarty Gimnáziumba? 50 pontot viszek magammal. Válaszokat előre is köszönöm!

#felvételi #Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium
2018. febr. 4. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Van, bár függ attól is, milyen tagozatot jelölsz meg.
2018. febr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem 72 pontom lett, én is a VMG-be szertnék menni. Szerinte egy jó szóbelivel van esélyünk
2018. febr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Engem nem vettek fel 3 éve ahova akartam menni (pontszám alapján , nem ment a matek). Utána elmentem egy sokkal jobb gimibe és nem kértek semmit (a pontjaimat meg semmit) és bekerültem. Azóta is 2-es a matek (érdekes fizika4 kémia 5 volt) most kémia-biosz fakton vagyok megy minden. Sinen van , szóval a pontok miatt ne izguljatok megoldható a dolog mindenképp.😊
2018. febr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71 pontom lett,Karinthyba vagy XX.ker Kossuthba szeretnék menni.
2018. febr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az általánost, a kémiát és a matematikát jelöltem meg. Amúgy köszi az eddigi válaszokat. :)
2018. febr. 4. 17:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Kémiára nem nehéz bejutni, viszont utána elég nehéz az emelt kémia. Kezdj el készülni a szóbelire! Jó tanulást Neked!
2018. febr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!