Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha már van egy BSC alapbiplomá...

Ha már van egy BSC alapbiplomám (gazdasági) és szeretnék egy másikat (info), akkor a diplomám számít a felvételinél?

Figyelt kérdés
Utazás és turizmusból érettségiztem, de ez nem jó az info alapjépzéshez. Ki tudom kerülni a meglévő diplomámmal az újra érettségizést?

2018. febr. 6. 04:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Amennyire tudom lehet diplomával is jelentkezni BSc-re. Felvin keresd meg a szakot, ott leír mindent, ezt is.
2018. febr. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ott érettségi követelményként a választott tantárgyam nincs feltüntetve, ezért félek attol, hogy újra kell majd érettségiznem a második alapképzéshez.
2018. febr. 6. 15:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a felvi.hu egyetem-szakkeresőjében a választott szaknál ott az I betű, hogy számol felsőfokú oklevélből pontot, akkor nem számít milyen érettségid van, be sem kell küldened az érettségit, hanem az okleveled alapján fogsz pontot kapni. Ha a szak számol oklevélből pontot, akkor nem kell újraérettségizned.
2018. febr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2018. febr. 12. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!