Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van esélyem bekerülni a XX....

Van esélyem bekerülni a XX. Kerületi Nagy László Gimnáziumba biosz-kémia szakra?

Figyelt kérdés
A központim 53 pont lett. A vitt pontjain pedig 41. A kérdés már csak hogy hány pontom lesz a szóbelin. :(

2018. febr. 6. 16:49
 1/3 anonim válasza:
Van esélyed, ha szépen megcsinálod a szóbelit, akkor simán.Hidd el 8 évig odajártam, nem annyira jó suli,sőt ha engem kérdezel katasztrófális!!A gimnázium részéről meg inkább nem is beszélek, vannak barátaim,akik ott maradtak gimibe,és úgy két hét alatt megbánták, nem javaslom.De egyébként van esélyed ne aggódj sokkal rosszabb pontokkal kerültek be ismerőseim,szóval ne aggódj:)Ügyesen!
2018. febr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem egy próbát megér mindenképpen, de a helyedben néznék mást is, mert a gimnáziumokban nagy a tuljelentkezés.
2018. febr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szilvi.25 válasza:

Szerintem meg van esélyed!! Nézd meg az alábbi linket. Ha beírod a jegyeid meg az írásbeli eredményedet, mondjuk max szóbeli ponttal, kiszámolja, hogy milyen pontjaid lettek. S mutatja az előző évek utolsónak felvett ember pontjait és az utolsónak felvett sorszámát. Mi ma voltunk bent szóbelin hasonló eredményekkel.

felvizs.ga

2018. márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!