Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügy-számvitel után még...

Pénzügy-számvitel után még mit érdemes tanulni?

Figyelt kérdés

PSZ diplomát kapok majd nyáron, de szeretnék még tovább tanulni, viszont nem tudom mi lenne jó hozzá. Valami olyat szeretnék amihez hasznos a közgazdász végzettség de lehetőleg kicsit eltér tőle. Szakképzés, alapszak vagy mester is érdekelne (kivéve a számvitel).

Valakinek van tippje mi lenne jó? Igazából nincs olyan terület amit kizárnék, humán és reál is lehet.


Tudom hogy ez nagyon határozatlan hozzáállás, csak érdekel ki mit javasolna.



2018. febr. 6. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Nem a tanulást kellene célnak tekinteni, amihez majd próbálsz munkát találni, hanem fordítva.
2018. febr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nincs kimondott célom munkát illetően, ezért gondoltam hogy előbb valamilyen érdekesebb szakot végeznék el. Mikor elkezdten a szakot könyvvizsgáló akartam lenni, azért erre jötrem, de már nem izgat a számvitel. Könyvelőént dolgozok jelenleg, de valahogy nincs semmi kihívás benne, nem rossz, csak unalmas. Nagyon rugalmas a munkaidőm, ezért is szeretném kihasználni az alkalmat és tanulni még valamit mellé.


Amúgy azt lehagytam, de jelenleg az informatikán gondolkozok, nem tudom ez mennyire jó hozzá. Mivel van gazdinfó szak is csak nem rossz párosítás, de nem tudom infóból is melyik lenne jó.

2018. febr. 6. 18:56
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt akartam kihozni a hozzászólásomból hogy a psz-t is azért választottam, mert volt egy konkrét célom vele, de miután jobban megismertem a területet annyira már mégse tetszik a választott karrierem.
2018. febr. 6. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!