Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vettem egy orgó B2 nyelvvizsa...

Vettem egy orgó B2 nyelvvizsa könyvet ehez hasonlóak az írásbeli feladatok a nyelvvizsgán? Hol tudom megnézni hogy a lakhelyemen van-e valami felkészítő tanfolyam?

Figyelt kérdés
Mik a vélemények az origó nyelvvizsgáról? Tudom sokan lenézik , gagyinak tartják...nekem a papír nagyon fontos lenne most elsőkörben a továbbtanuláshoz ( utána fogok készülni felsőfokra is hiszen az aktiv tudás fontos szempont számomra ) Nagyon " buktatós nyelvvizsga? A pénzre menneh, ha lehet ilyet kérdezni ?
2018. febr. 8. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne gagyi az origós vizsga? Szerintem még mindig az egyik legrangosabb.


a honlapjuk az onyc.hu-itt meg tudod nézni a legközelebbi vizsgahelyet.


Igen, a könyvhöz hasonló nehézségűek a feladatok.

2018. febr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A vizsgahely megvan már a jelenlegi suliban van csak valami felkészítőt szerettem volna még pluszban :)
2018. febr. 8. 18:08
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem én mondom h gagyi ... barátnőmet 1x azért nem vették fel egy munkahelyre mert ilyen nyekvvizsgája van és h ebben sok a magyar... én nem tartom ganyinak pl. a listeningbe egyből kiderül h valaki érti-e ha már nemtud magyarul válaszolni
2018. febr. 8. 18:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Az origónak is van egynyelvű változata ott egy szó magyar sincs. Olyan meg nincs hogy valakit emiatt ne vegyenek fel. Ugyan olyan elfogadott nyelvvizsga mint bármelyik.
2018. febr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Neki is rosszulesett hisz sokat készült a nyelvvizsgára és " lenézték " de mondtam neki h ne bánja h nem került be oda ha emiatt nem vették fel jobb is h nincs ott ...
2018. febr. 8. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!