Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha tudom hogy ősztől átsorolná...

Ha tudom hogy ősztől átsorolnának fizetősre az egyetemi szakomon kreditek miatt, akkor most jelentkezhetek újra ugyanoda államira, ha van még elég félévem?

Figyelt kérdés

Elszúrtam most a harmadik félévemet és akárhogy raktam az órarendet, tavasszal nem tudok annyi kreditet szerezni, hogy ne soroljanak át szeptembertől fizetősre emiatt. Viszont még bőven van államilag támogatott félévekre lehetőségem, ezért arra gondoltam most megint jelentkezek ugyanerre a szakra ugyanebben a suliban államilag támogatottra. Így új diáknak számítok majd megint.


Csinált hasonlót egy ismerősöm is, csak ő már most ilyenkor februárban megszüntette a jogviszonyát (fél évre) és úgy jelentkezett aztán. Lehet ezt most úgy, hogy ugyanarra jelentkezem amin vagyok, de úgy hogy akár aktív (vagy akár passzív) hallgatói jogviszonyom van. A rendszer nem fog visszadobni?


2018. febr. 13. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezhetsz, és ha eléred a ponthatárt, felvesznek. Utána pedig kérvényezed a tárgyaid elismertetését.
2018. febr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!