Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügy és számvitel alapszakk...

Pénzügy és számvitel alapszakkal lehet valamit kezdeni?

Figyelt kérdés
Érdemes ezt elvégezni vagy inkább mérlegképes könyvelői okj?
2018. febr. 13. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Lehet vele sok mindent kezdeni, ugyanúgy elmehetsz vele könyvelni mint az OKJ-val (ki is lehet váltani psz diplomával a mérlegképes bizonyítványt), de még rengeteg másik munkához is jó pl. kontroller, könyvvizsgáló, adótanácsadó, banki ügyintéző, kockázatkezelő, befektetés elemző de ezzel szinte a legtöbb gazdasági állásra pályázhatsz akár marketingesnek is mehetsz vele, HR-re, projektmenedzser st stb kismillió lehetőség van vele.
2018. febr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
komolyan ki lehet váltani psz diplomával a könyvelőt ?
2018. febr. 13. 21:51
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Aha, szoktak variálni mondjuk rajta, régen szakirányhoz volt kötve jelenleg minden pénzügy-számviteles kiválthatja a mérlegképest vele (a vállalkozásit), annyi hogy nem automatikusan adják hanem jelentkezni kell érte meg befizetni a felmentési díjat (nekem tavaly 60 ezer volt).
2018. febr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
erről bővebben hol tudok olvasni ?
2018. febr. 13. 22:24
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]

Összeg és határidő helyenként változik, nekem erre kellett még jelentkezni mert Vp-ben végeztem, de láttam a honlapom Miskolcit és Szombathelyit is, gondolom attól függ hol végzel: [link] &mszam=0144137001

2018. febr. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Közben láttam van Bp-s meg Szegedi is, 60-65 ezer körül jön ki mindegyik

[link]

2018. febr. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

én Békéscsabán végzek ( Gál Ferenc Főiskola)

azt elfogadják?

2018. febr. 14. 06:27
 8/11 A kérdező kommentje:

Nekem Szeged van a legközelebb

akkor ugye nem kell eljárnom ehhez Szegedre ?

2018. febr. 14. 06:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Az mindegy hol végzel, ha pénzügy-számvitelt végzel elfogadják, viszont jó eséllyel Szegednél kell jelentkezned azért azt linkeltem a másik kérdésnél. Gondolom az is a tied az egyetem miatt. Mivel annak Szegedet írja amúgy székhelynek és az van a legközelebb oda tartozol. Viszont személyesen nem kell bemenni, nekem csak jelentkezni kellett, megvolt mit hova feltölteni és kipostázták a papírokat.
2018. febr. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget !

Ugy halottam hogy a békéscsabai képzést " lenézik " ha látják hogy ott végeztem mert gyengébb " minőségű " ezért kicsit elkeseredtem ezért volt a kérdés

2018. febr. 14. 07:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!