Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óbudai Egyetem NJK Mérnökinfor...

Óbudai Egyetem NJK Mérnökinformatika Emelt angol érettségi többletpont Beleszámolják-e angol emelt szintű érettségi +50 pontját többletpontként a feltüntetett képzésen?

Figyelt kérdés
Alapvetően a felvi.hu kalkuátora nem számolja bele, illetve ugye nincs is benne a kötelező vizsagárgyak listájában. Felhívtam a tanulmányi osztályt ahol azt mondták, hogy igen beleszámolják és ők se értik, hogy a felvi.hu miért nem tesz ugyan így. Elkezdtem kutakodni. Megtaláltam az egyetem felvételi szabályzatát. Természetesen nem egyértelmű ez se. Itt van bekezdés amely azt taglalja, hogy mit kell tenni ha a felvételizőnek van NYELVIZSGÁJA és EMELT SZINTŰ ÉRETTSÉGIJE, ekkor ugye a kedvezőbbet vegyék figyelembe. Gondolom ez azt jelenti, hogy megadják a +50 pontot illetve, hogy figyelembe veszik az emelt szintű nyelvi érettségit. VISZONT! Találtam egy videót youtube-on: Dr. Stéger Csilla: A felvételi eljárás részletei Itt ugyanúgy azt mondja amit a felvi, de természetesen részleteibe nem megy bele. Az általános információk hangzanak el. Olvastam más dokumentumokat is ahol ugyancsak ez olvasható. (Emelt szintű érettségi--> vizsgatárgyból) Mindenkinek a véleményét szívesen fogadom, de leginkább olyanokét várnám akik tapasztalatból tudnak szólni.

2018. febr. 14. 18:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!