Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van még esélyem hogy felvegyen...

Van még esélyem hogy felvegyenek egyetemre, vagy idén már kiestem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Határon túli magyar vagyok. A felvi.hu-n leadtam az egyetemi jelentkezésem. Az egyetemre 2 érettségi tantárgy kell, ez nekem a matek és töri lesz. A matekot itthon fogom megírni, a törit viszont Magyarországon kellene megírnom. Azonban az érettségi jelentkezés feb.15ig volt (amiről nem tudtam), így sajnos lekéstem, szóval akkor gondolom már nincs esélyem hogy megírjam Magyarországon a töri érettségit. Akkor már nincs is esélyem hogy idén felvegyenek egyetemre? Mert mindenféleképp 1 érettségim Magyarországon kellene megírnom, de mivel lekéstem a jelentkezést, így csak az itthoni matek érettségim lesz meg. Akkor most mi a teendő? Vonjam vissza a jelentkezésem és hagyjak ki 1 évet vagy van még valami lehetőség, hogy megtudjam írni a töri érettségit vagy hogy felvegyenek egyetemre?
2018. febr. 17. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:
78%
Az érettségire való jelentkezést sajnos már nem tudod pótolni:( Így a pótfelvételire sem jelentkezhetsz, mivel legkorábban ősszel tehetsz érettségi vizsgát. Sajnos ki kell hagynod egy évet!
2018. febr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!