Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nőként tényleg csak diplomával...

Nőként tényleg csak diplomával lehet jó állásod?

Figyelt kérdés

2018. febr. 22. 20:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Férfiként is.
2018. febr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
11%
Baromság ! Elég egy jó összeköttetés!
2018. febr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Ja igen, 2# rávilágított arra, hogy Magyarország már hivatalosan az EU 2. legkorruptabb állama, úgyhogy akárhova felszophatod magad.


De ezt leszámítva férfiként is diplomára van szükséged.

2018. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Férfiként nem szükséges. Rengeteg ellenpélda van
2018. febr. 22. 20:55
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Attól függ, hogy mit nevezünk jó állásnak.

Vannak olyanok, akiknek elég az, hogy éppen megvannak vagy csak egy picit tudnak félrerakni, másoknak meg havonta kellenek milliók.


Szóval tőled függ, azonban egy férfinek sem könnyű manapság.

2018. febr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szeretném látni a jó példákat.

Van, ahova papír kell, különben szóba sem állnak veled. Plasztikai sebész pl nem lehetsz akárhogy, legyen akármi a lábad között. Azért, mert túl sok a kockázat ahhoz képest, amit nyújtanál, ha mégis beválsz papír nélkül. Műszaki pályán pár területen más a helyzet, sokszor elég refimunka, vagy kapsz egy feladatot, ha meg tudod oldani, jöhetsz. Más kérdés, hogy valamiért nem csípik a nők ezt és jelenleg ott, ahol én tanulok, 20 fiú jut egy lányra. Pedig pl a programozói tudás olyan, hogy ha tudsz és jó vagy, sok esetben akkor is jöhetsz, ha nincs róla papírod.


Ha nagyon poénos akarnék lenni, ellenpéldának felhoznám a prostitúciót. Na, ahhoz aztán nem kell diploma és ha nem strigó a férfi, nem keres jobban a nőnél.

2018. febr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
én meg pont fodítva látom! csomó helyen hátrányban vagyok mert férfikén sz.ul áll rajtam a miniszoknya :D
2018. febr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
42%
Igen de az se mindegy milyen diploma. Bölcsésszel a sarki wc-ig tudsz eljutni, de pl nőként is jó a mérnök, orvos.
2018. febr. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
8-nak meg diplomája sincs :)
2018. febr. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

Van olyan ismerősöm, aki diploma nélkül is jól keres. Saját cége van stb, de ehhez is kell egy anyagi alap, hogy el lehessen indítani.


A diploma azért is jó, mert megnyitja számodra a fejlődési lehetőséget, úgy értem, hogy magasabbra léphetsz az adott pozícióban. Ez igaz nőkre és férfiakra is.

2018. febr. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!