Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Matek, angol, nemet, rajz...

Matek, angol, nemet, rajz ezekkel a targyakkal hova tudnek menni tovabbtanulni?

Figyelt kérdés
Iden kell faktot valasztani a sulinkban, az elozetes jelentkezesnel a matekot, angolt es a nemetet irtam be...de nagyon szeretek rajzolni es erosen gondolkozom majd egy rajz erettsegiben is:) de sajnos otletem sincs, hogy hova tudnek menni ezekkel tovabbtanulni. Barmilyen otletet szivesen fogadok:)
2018. febr. 23. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Az ötlet az, hogy ne a képességeid alapján válassz egyetemet, hanem azon gondolkozz, miből akarsz élni felnőttként. Ha azt sikerült eldönteni, keresd meg azt az oktatást, amely lehetővé teszi számodra!
2018. febr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
építészmérnök!
2018. febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Na arra ugyan nem menjel. A diplomaba aztan meg a munkaba fektetett energia kicsit sincs aranyban a fizetessel.
2018. febr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az építészmérnökit én sem javaslom. A matek és rajz miatt mentem én is építésznek, de nagyon megbántam.
2022. jan. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!