Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 1. Milyen a Károlyi Mihály...

1. Milyen a Károlyi Mihály Gimnázium (közösség, oktatás, stb. )? Ha oda jársz mi a véleményed róla? 2. Szóbeli felvételin mit fognak kérdezni? Mit kell tudnom?

Figyelt kérdés
1. Kérdéshez hozzáfűzném, hogy több rosszat hallottam róla, mint jót, SZÓVAL ŐSZINTÉN VÁLASZOLJATOK LÉGYSZI, HA JÓ, HA ROSSZ A VÉLEMÉNYETEK!

2018. febr. 23. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem járok oda, de több ismerősöm igen. Egyik kiborult tőle, szinte belebetegedett az elsö évbe, másik kettő imádja. Nagyon kemény a spanyol oktatás, kökemény a szánon kérés és van aki ezt nem bírja. Személyes véleményem szerint túl alacsony ponttal be lehet kerülnivahhoz képest amilyen kemény utána. Azt mesélrék hogy olyan harmadiktól márvegymás között az osztály szünetekben is spanyolul beszélget, annyira rááll az agyuk.
2018. febr. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondat meglepett! :DD
2018. febr. 24. 19:00
 3/4 Balogne Miklós csill válasza:
Az iskola nagyon kemény! Az első évben legény legyen a talpán aki megfelel a követelményeknek. Nagyon sokat kell tanulni ahhoz is, hogy egyáltalán 2-3 tanuló legyen valaki. De nem lehetetlen! Az én fiam odajár, és nagyon szereti az osztály társait is, és a tanárokat is, de minden nap a suli után még 2-3 órát tanul minimum. Csak akkor menj oda, ha hajlandó vagy a napod 3/4 részét tanulással tölteni.
2018. febr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem nem nekem való az az iskola :DD
2018. febr. 26. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!