Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Közösségszervezés. ELTE vagy BGE?

Közösségszervezés. ELTE vagy BGE?

Figyelt kérdés
Vannak tapasztalataitok. Mit gondoltok melyiken jobb?

2018. febr. 24. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Nem akarlak megbántani, de ezt a szakot szerintem egyik egyetemen se csináld meg.
2018. febr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Hát...olyan nincs amivel érnél is valamit?
2018. febr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Ez még egy nagyon új szak, 2016-ban vagy 17-ben indították elôször, szóval nincsenek még róla kialakult képek.
2018. febr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Utolsó ez kb a régi andragógia, alap büfészak.
2018. febr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves 1. és 2.!

Nem feltétlenül azért megyek erre a szakra, hogy ebből éljek meg.

Van szakmám dolgozok.

Ide azért mennék, mert érdekel és érdekes előadásaik vannak, ahogy láttam.

2018. márc. 1. 20:40
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Hobbinak akkor csináld meg nyugodtan. De azért gondolkodjunk már. Egy közösségszervezéshez miért is kellene amúgy diploma? Ehhez adottság, kapcsolatok meg hasonlók kellenek. Nem egy papír.
2018. márc. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
85%
Nagyon szeretem az ilyesfajta kommenteket, miszerint a közösségszervezés egy büfészak. Az ilyen emberek tisztában vannak azzal, hogy a HR-esek is közösségszervezők. Na és azzal, hogy a dramaturgok is? Esetleg,hogy a közösségszervezők marketinggel és menedzsmenttel is foglalkoznak? A közösségszervezés, nem csak abból áll, hogy rendezvényeket szervezel, vagy kérdőívezel.Sokkal több van benne, csak hát persze nulla belelátással könnyű okosnak lenni...
2019. okt. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%
7es ki mondta hogy nem tudjuk? Mert annyi dramaturg van, hogy kapkod értük a munakerőpiac igaz? :-D Ne röhögtess kérlek. Menedzsmentre meg kit fognak alaklmazni inkább szerinted? Egy marketing és reklámmendzsert aki célzottan ezt tanulja több évig vagy egy közönségszervezőt akinek van pár ilyen tárgya az egyetemen?
2019. okt. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés engem is érdekelne.
jan. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!