Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME logisztikai mérnök vagy...

BME logisztikai mérnök vagy BME mérnökinformatikus?

Figyelt kérdés

Mindkettő nagyon megtetszett, nem tudok választani :c

Melyik keresettebb a munkaerőpiacon?

Melyikkel tudom jobban kamatoztatni a tudásom?

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)



2018. febr. 27. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván a mérnökinfó.
2018. febr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Hát én nem ismerem ezeket a dolgokat, de logisztikai ügyintéző okj-re jártam. Ott sok a számolás, a matek. Meg ilyen árurendelés van, az mondjuk jó, meg ilyen fuvarlevélkitöltést még csináltunk, az is jó. Jó tömény. A mérnökinformatikus meg gondolom, inkább ül a gép előtt, és programoz, de amúgy én nem tudom ezeket. De szal most csak az jutott eszembe, hogy melyikhez van inkább kedved; kereskedelemmel foglalkozni, vagy inkább számítógépen programokat írni. De amúgy tényleg nem tudom, rám ne hagyatkozz.
2018. febr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%

Minden mérnöki szak jó a BME-n, mindegyik keresett a munkaerő piacon.

Azt válaszd, amelyik munkakörben jobban el tudod magad képzelni.

Logisztikus esetén képzeld el magad egy üzemben vagy egy irodában, ahol termeléssel, készletezéssel (termékekkel) kapcsolatos dolgokkal foglalkozol és embereket irányítasz (~folyamat szervezés).

Informatikusként pedig egy projektben, ahol a legkülönfélébb igényekre próbáltok valamilyen megoldást találni.

Mind a kettővel lehet jól keresni, ha profi vagy.

2018. febr. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!