Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » OKJ: Pannon Kincstár / Focus...

OKJ: Pannon Kincstár / Focus Oktatási Központ / EFEB? Aki ezek közül valamelyikbe járt, megírná nekem a véleményét róla? Miért vannak ilyen nagy különbségek az árban?

Figyelt kérdés

Illetve minden érdekel az OKJ-ről, mert eddig felsőoktatásban tanultam, teljesen új lesz nekem ez! (fogászati asszisztensnek szeretnék tanulni)

Hogy működik az egész? Szombati napokon elmegyek a tanfolyamra, ez eddig világos.:) De a vizsgák is ilyenkor vannak vagy lehetnek hétköznap is? Milyen gyakran van számonkérés? Ezek inkább olyanok, mint egy nagy egyetemi vizsga, vagy mint egy középiskolat dolgozat? Tehát egy tárgyból egy tervezett számonkérés van és az lesz belőle A JEGYÜNK vagy lehetnek pl röpdolgozatok is? Nyáron is végig van oktatás vagy lesz majd pár hét "nyári szünet"?:) Mennyien vannak egy csoportban és mennyire segítik egymást a csoporttársak? A gyakorlatszervezésben mennyire segítenek?

Igaziból tényleg bármi érdekel!


Persze biztos ezek iskolánként is változnak, de ha megírnátok nekem a saját tapasztalataitokat, nagyon hálás lennék!:)


Köszönöm szépen!


2018. márc. 3. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Én korábban az EFEB-et választottam, mert náluk a teljes gyakorlatot is tartalmazta a tanfolyam. Hallottam olyanokat, hogy beiratkoztak egy suliba és közben szóltak nekik, hogy hozzanak igazolást a gyakorlatról. Kérdezz rá előtte.

Nálunk ez úgy működött, hogy minden modul végén volt egy írásos számonkérés, ami annak aki járt az órákra nem volt nehéz. A képzés végén volt az okj-s vizsga, úgy emlékszem ez hétköznapra esett. A csoporttársak segítenek, de lehetett venni EFEB-es könyveket is, én azokból tanultam amikor nem tudtam bemenni.

Üdv:

Gyuri

2018. márc. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :)
2018. márc. 10. 12:17
 3/4 Bogáthy Vanda ***** válasza:
Én is csak az EFEB-et ismerem, náluk nem volt további rejtett költség. Arra figyelj, hogy sok helyen nem tüntetik fel a modulzáró vizsgák díját, csak utólag szólnak, hogy ez is van. Egy barátnőm járt egy másik suliba, ott pedig a gyakorlat nem volt benne az árban. Szerintem minél nagyobb az iskola annál kevésbé trükköznek az árral.
2018. aug. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül a Pannon Kincstárba járok, eddig elégedett vagyok és nincsenek pluszköltségek. :)
2018. aug. 28. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!