Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Germanisztika vagy szabad...

Germanisztika vagy szabad bölcsészet- kommunikacio es média specializáció?

Figyelt kérdés
Meg van idom dönteni, melyikkel járnék jobban? Mindkettő érdekel, es tudom hogy médiában nehéz elhelyezkedni, de megtudom oldani. Válaszokat előre köszönöm.

2018. márc. 4. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Én a Germanisztikát ajánlom. A kommunikáció szak szerintem nevetséges, semmit nem ér. Mondjuk a bölcsészdiplomák közül is csak a nyelvi szakokat ajánlom. Egy jó Germanisztikával nem lehet mellélőni. Én mérnökinfó BSC után döntöttem Anglisztika másoddiploma mellett, és tudtam belőle profitálni. Hajrá! ;)
2018. márc. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod oldani az elhelyezkedest, akkor inkabb media legyen. Nem tudom melyik egyetemre szeretnel menni, de a tehetsegeseknek es ugyeseknek a media tanszek segit elhelyezkedni. En hatalmasat csalodtam a germanisztikaban. A nemet tudasom visszaesett, mindent csak felszinesen tanitanak meg es nem foglalkoznak a tanarok velunk. Amugy meg azt valaszd amit jobban szeretnel tanulni, ha ugyes leszek akkor ugyis el fogsz tudni helyezkedni.
2018. júl. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én külön végeztem el a német nyelv és irodalom szakos tanárit, valamint a médiapedagógiát. Ma mindkettőt tanítom... és szeretem.

Nem tudnék dönteni, ha most kellene választanom.

Talán csináld meg előbb a nyelvészetet, és később elvégezheted a médiát másoddiplomásként és akár levelezőn is.

2019. márc. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!