Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Félek a felvételitől . Mit...

Félek a felvételitől . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos, hetedikes vagyok , de már most félek a felvetelitől . A félévim 5.00 lett . Itthon a felvételi feladatokat 45-46 körülire írom , mégis attól félek h majd élesben leblokkolok és nem tudok teljesíteni . Az obudaiba szeretnék majd jelentkezni , szerintetek mekkora az esélyem ??

2018. márc. 4. 17:17
 1/8 A kérdező kommentje:
* félreértések elkerülése végett , a Szentlélek téri óbudai gimanziumrol van szó
2018. márc. 4. 17:18
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Aki fél, ne menjen az erdőre. Tartja a mondás.
2018. márc. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hmmm köszönöm a bölcs mondatot ... :D
2018. márc. 4. 20:16
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Huuu én most felvételiztem :) elsőnek énis nagyon féltem viszont most hogy már csak az eredményre várok bánom hogy nem kezdhetem előröl. próbáld megtartani ezt az átlagot mivel ha elszúrod a központit akkor is nagyon nagy előnyhöz juttathat ha max pontokat viszel. ( én nagyon elszúrtam a központim pedig ötös tanuló vagyok viszont a vitt pontjaim felhúznak és szerencsére még Ígyis van esélyem jó suliba , persze relatÍv , hogy kinek mi számÍt jónak) . Arra számÍts hogy valószÍnűleg rosszabb központit fogsz Írni mint otthon , de ezzel nem vagy egyedül :) Így visszagondolva pedig. nemis az számÍt a legjobban. a gimnáziumok tisztában vannak vele hogy a gyerekeken nagy a nyomás és ha azt látják hogy jó tanuló vagy és normális a szóbelin akkor nem fognak elutasÍtani egy közepes Írásblivel. a szóbelin általában kedves tanárok vannak , könnyű összeszedni a max pontszámot :) Szerintem nem kell ettől annyira félni mint mindannyian tesszük teljesen türhető. szóval ne izgulj és sok sikert ;)
2018. márc. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ha szabad megkérdezem hány pontod lett , és hova jelentkeztel ??

Köszönöm különben , kicsit megnyugtatott

2018. márc. 5. 18:50
 6/8 anonim ***** válasza:
54 és a Hunfalvy János Szakgimibe. Persze ez nem egy Szent László vagy egy Fazekas de Budapest legjobb szakgimijeként és az ország 4. Legjobb szakgimijeként van elismerve
2018. márc. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a lényeg h te szeress oda járni ... nem értettem soha sem h miért annyira fontos h hányadik a rangsorban az adott gimi ... lehet egy kevésbé jó , közepes gimi is nagyon jó és ott is eltudsz érni kiemelkedő eredményeket ha akarsz (!) ... és egy kiváló gimiben is lehetsz idióta ... aki lofaszt nem tud , csak jóra megírta a felvetelit ... szerintem a gimi nem fontos h mennyire felkapott és elismert ... az egyetem , ma az , az már más tészta ... ;)
2018. márc. 6. 18:26
 8/8 A kérdező kommentje:
Hupszika ... ma helyett na
2018. márc. 6. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!