Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miket kérdezhet a szaktanár a...

Miket kérdezhet a szaktanár a történelem tételen belül?

Figyelt kérdés

Végzős vagyok, angolból már tavaly érettségiztem. Közepekből ugye a magyar meg a töri maradt hátra.

Magyarból (lehet hogy nem szabályos, de azért elég sok helyen ez van), kapunk tételcímeket, amiket ki tudunk dolgozni.

Töriből viszont nem, csak témaköröket. Február óta tételfelelések vannak, és olyanokat kérdez, ami pl még anno volt ehy pptben de mondjuk a tankönyvben egy szó sincs benne...Megnéztem a követelményrendszert, elvileg nem tananyag. Ennek ellenére megszívathat vele szóbelin? Nem tudom miért csinálja ezt. A suliban más tanárok még tételeket ks adnak.

Nem lusta vagyok, ne legyen félreértés. Emelt biosz-kémiát teszek idén és nem nagyon van energiám arra hogy külön könyvekből készülgessek törire is...



2018. márc. 9. 14:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy szívatni fog. Olyat nem kérdezhet, ami nem tananyag. Amúgy az írásbeli szerencsére egységes, így ha esetleg meg is fingat szóbelin, akkor sincs vész.
2018. márc. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!