Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha elvégzek egy idegenvezetői...

Ha elvégzek egy idegenvezetői kurzust németországban, el tudnék helyezkedni vele bárhol a világban?

Figyelt kérdés

Folyékonyan beszéle angolul és németül, németországban végeznék el egy idegenvezető tanfolyamot, érdekelne, hogy ennek fényében szerintetek találnék állst azár az USAban?Ha magyar cégenél keresek rá, pl anubisz travel...csak kb görögországbameg törökországba keresnek embert, oda meg nem mennék.Országok ahol elhelyezeds érdekelne:USA,Chile,Thaiföld,Ausztrália,Új zéland,Kuba,Japán,Kína.

Tapasztalaitok szerint ha elkezdem egy cégnél van ebben a szakmban előrelpési lehetőség, vagy esély rá, ogy oda kérjem magam ahová szeretném?

Ha a kurzust nmeországban németül csinálom sem hiszem, hogy felvennének egy német v osztrák céghez, mert nem vagyok anyanyelvi beszélő, és manapság az idegenvezetők ink idősebb emberekkel dolgoznak/csoportokkal...tapasztalatok?

Köszönöm szépen a válaszokat!



2018. márc. 13. 00:41
 1/3 lencsefőzelék ***** válasza:
60%
Első körben egy magyar nyelvi kurzust ajánlok. Például a Németországban nagybetűvel írandó, ahogy nem Új zéland, hanem Új-Zéland, továbbá az írásjelek után hagyni kell egy-egy szóközt, stb.
2018. márc. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Csak az ''anyaországban'' vagy id.vezető, más országokban csak csoportkísérő lehetsz. Legalábbis Európában így van, pl. városnézést sok helyen tilos is csinálnod engedély nélkül. Persze rengetegen csinálják papír nélkül, meg feketén... Szerintem USA-ban nem sokra mész a német idegenvezetőivel, kivéve ha német cég oda kitelepít. De egyéni vállalkozóként bármilyen cég bármilyen embert alkalmazhat egy 3. országban, pl. kitelepítettként is.

Nem csak időse, fiatalok is rengetegen igényelnek idegenvezetést idegen országban, a középkorúak talán kevésbé de rengeteg féle id.vez van...


Én így tudom ezeket, de persze lehet nem jól, javítson ki aki máshogy tudja!

Remélem segítettem, a kedved nem akarom elvenni a tanulástól, bármivel is képzed magad az nem haszontalan!

2018. márc. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, nagyon hasznos volt!Sok hirdetést láttam úgy is, hogy cégen belül oktatnak,(mint egy stewardesst pl) ergo nem kell a munkavállaláshoz előképzettség csakis a nyelvtudás, úgy meg ugye mi értelme...
2018. ápr. 19. 01:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!