Szerintetek mi legyen a sorrend?! FONTOS

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Idén felvételizek, és szeretném megváltoztatni az iskolák sorrendjét.


Xsuli:grafika:54vagyok(ideiglenessorrendben):nagyon szeretnék ide járni:15fősosztály


Xsuli:dekoratőr:33vagyok(ideiglenessorrendben):közepesen szeretnék ide járni:15fősosztály


Ysuli:grafika:75vagyok(ideiglenessorrend):nem akarok ide járni:30fős osztály


Ysuli:dekoratőr:33vagyok(ideiglenessorrend):nem akarok ide járni:30fős osztály


Ennek a 4nek nem tudom hogyan legyen a sorrendje,de valószínűleg az úgy lesz ahogyan leírtam. Azért néhány tanácsot, vagy hasznos választ szívesen olvasnék!:D



2018. márc. 13. 16:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem maradjon így a sorrand, ahogy leírtad. Hidd el, ki fognak esni előled annnyian, hogy fel tudjanak venni! Szurkolok!:)
2018. márc. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi a probléma.

Nyilván egyértelmű és magától értetődő, és kézenfekvő, hogy az legyen a legelső, ahova szeretnél járni. Mert pl tegyük fel, átvariálod, felcserélgeted a sorrendet, és akkor egy olyan kerül legelőre, ahova nem szívesen mennél, de közben meg az áhított iskoládból is kiesnének előled annyian, hogy oda is felvennének, de hát te már átvariáltad a sorrendet, úgyhogy szívás van. Szóval maradjon így.

2018. márc. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Még nem változtattam. Az esélyem szerint is szeretném módosítani. Mert nyilván amit elsőnek tennék ott 40 ember van előttem, ami azért elég sok.
2018. márc. 13. 18:05
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem érted, gyermekem. Valahova mindenképp bekerülsz. Max ha nem , akkor kerestek valamit anyukáddal, és bekuncsorogtok téged, ahol még van hely.

Ha az első, az áhított iskola általi 15-ös keretbe nem férsz be, akkor passzolnak tovább az általad

másodikként preferált iskolának;

ha már ott is betelt a létszám, és nem fértél bele, akkor

passzolnak tovább megint a következőbe.

Így működik. Szóval ne változtass. Az legyen elől, meg az legyen utána, ahonnan ha lepasszolnak, még nem baj.

Mert lehet, hogy bejutnál egy jobb iskolába, de mivel fölcserélted (tudom, hogy még nem , de most játsszunk el a gondolattal) a sorrendet, és a rosszabb iskolába is pont simán bejutnál/ bejutottál, akkor a rosszabb iskolába fognak fölvenni, mert azt raktad előre. Hiába a másikat is bejelölted és oda is bejutnál. Ha ez volt a sorrended, akkor ők azt tudomásul veszik, így jutsz be.

2018. márc. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Tudom, csak félek hogy a 3. sulim addigra betelik. Mert odaa valszeg felvesznek, haa nem teszem olyan hátra...

Mindenesetre köszönöm mindenkinek :)

2018. márc. 13. 18:22
 6/12 anonim ***** válasza:

*Ja de várjunk! Szívesebben lennél grafikus, mint dekoratőr? Mert akkor a grafikusokat pakold előre, azokat részesítsd előnyben.

De amúgy valszeg a top30-ba, az X-sulidba nem fogsz bejutni. Kivéve,ha az előtted lévők közül csomóan kimennek, mert meggondolják magukat. De reálisan akkor is fölösleges változtatni. Mert akkor meg vagy az Ysuli grafikájára, vagy az Ysuli dekoratőr-szakára fogsz járni. És akkor így jó ez a sorrend szerintem. És hogy az X-ek vannak elől, mert oda szívesebben járnál , az Y-ba meg semmiképpen nem akarnál járni; és akkor utána jönnek az Y-nak a szakjai. Jó ez így.

2018. márc. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
:) :)
2018. márc. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"De amúgy valszeg a top30-ba, az X-sulidba nem fogsz bejutni."


Az X-sulim grafikája 15 fős lesz :/

Az Y-sulimnak pedig 30, de ott lejjebb vagyok... Szval.... :/ De mondom, szerintem marad így. Köszönöm!

2018. márc. 13. 18:29
 9/12 anonim válasza:
Ez attól is függ, hogy melyik az a két suli?
2018. márc. 14. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Tudom, csak félek hogy a 3. sulim addigra betelik. Mert odaa valszeg felvesznek, haa nem teszem olyan hátra... "


Ilyen nincs hogy a 3.sulid betellik!!!!

Ha neked az első 2 suliból kiesve a 3.helyre elég a pontszámod akkor oda vesznek fel. Besorolódsz a 3.suli listájába ezzel megelőzve esetleg másokat abban a suliban. Így oda ha megvan a kívánt pontszám fel kell vegyenek. Érted?

2018. márc. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!