Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Gundel Károly turisztikai...

Fazekas Krisztina01 kérdése:

A Gundel Károly turisztikai szakát jelöltem be elsőnek. Tegnap megnéztem a listát 145. vagyok,97 pontal. Van esélyem, hogy bekerülök az osztályba?

Figyelt kérdés

#felvételi #Gundel #turisztikai szak
2018. márc. 14. 05:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Hááát nagyon necces. az a baj hogy aki ezt jelölte valószínű elsőre tette így nem sokan fognak előled kiesni :( De azért bizakodj hátha mégis.
2018. márc. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kéttanyelvűt vagy a sima angolost? Mert én is a turisztikát jelöltem elsőnek a Gundelban. Ha sokan esnek ki előled lehet esélyed. Én is emiatt izgulok😂
2018. márc. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Juj, csak nem leendő évfolyamtársak?😄 (angol pincer szakra megyek)
2018. márc. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintetek ha én az egyik tagozaton 23-dik vagyok, akkor van esélyém arra hogy bekerülök?
2018. márc. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolso: persze

En a 17dik vagyok pinceren,es 28fos osztaly indul. Ha te turisztikara mesz ott fel osztaly indul (18 fő) a nemetbol meg angolbol de ugy tudom ok egybe lesznek tehat 35 fo osszesen de mind2 turisztikabol 18 fo es szerintem te benne vagy

Ha pincert jeloltel akkor meg fix:D tobbi osztalynal nem tudom mennyi embert vesznek fel de a 23dikkal tuti bent vagy!!

2018. márc. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!