Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mehetek így biológia szakra?

Mehetek így biológia szakra?

Figyelt kérdés
Ha én diszlexiás diszgráfiás és diszkalkuliás vagyok és matekbol felmentésem van ennek ellenére mehetek egyetemre biológia szakra?

2018. márc. 14. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Papíron szerintem igen, de szerintem nagyon sokat kínlódnál vele. Nálunk is van egy ilyen srác (nem bioszos vagyok), ő is csak annyi felmentést kapott, hogy tovább írhatja a vizsgáit fél órával azt hiszem, meg volt, amiből felelhetett írásbeli helyett. Bár ha nem zavar, hogy lehet, hogy 4-4,5 év alatt végzel 3 helyett, mint nálunk ő, akkor végülis megpróbálhatod. :) Csak nem tudom, mennyire hatna a motivációdra negatívan ez, mert azért bioszon elég durván van statisztika meg egy csomó olyan tárgy, amit a hasonló problémával küzdők nagyon nehezen vesznek. :(
2018. márc. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen a válaszod! :)
2018. márc. 14. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!