Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Semmelweis Egyetem felkészítő?

Semmelweis Egyetem felkészítő?

Figyelt kérdés
Valaki volt már érettségi felkészítőn, amit a Semmelweis-en csinálnak? Emelt kémia érdekelne, de nem tudom megéri e.

2018. márc. 17. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Biológián voltam, de nem érte meg. Csak akkor ajánlom, ha az iskoládban nincsen már kémia óra vagy kémia fakultáció, és a magántanárral való felkészülés mellett szükségét érzed, hogy meghallgasd a dolgokat frontálisan is, ráadásul úgy emlékszem, hogy a kategóriájában nem a legolcsóbb. Többektől is hallottam, hogy egyik tantárgynál sem érettségi-centrikus a felkészítés. Talán akkor inkább Villányi tanfolyama, de leges-leginkább magántanárt keress, mert ha értesz mindent és számolni is tudsz, akkor szinte nyert ügyed van.
2018. márc. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam érettségi előkészítőn és nekem is hasonló tapasztalatom van, mint az előttem szólónak. Sajnos van egy adott tematika, amin végig kell menniük és haladni kell, mert nem csak te vagy ott. Szóval ha 1-1 résznél lemaradsz, mert beteg voltál, vagy éppen nem érted nem fognak megállni miattad. A másik, ami nekem nem tetszett, az az, hogy nagyon ki kell fogni a jó tanárt. Mert van olyan, aki csak be jön sztorizgatni az életéről.. sok ilyen felkészítőről hallottam már. Sokan pedig úgy jönnek tanítani, hogy fogalmuk sincs az emelt szintről.. Gyakorlásra egyáltalan nincs idő, mi összesen 3 órán oldottunk meg feladatokat.. ami nem sok. Engem elsőre nem vettek fel, ami nem is ért igazából meglepetésként. Utána én skype-on keresztül vettem magánórákat. Összehasonlíthatatlan volt a kettő. Így sikerült másodjára 97% kémiát írni, bioszból pedig 85% ot. Ha van valamilyen kérdésed a felkészüléssel kapcsolatban, írj nyugodtan üzenetet!
2018. márc. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kösz
2019. máj. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!