Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvételi . Ti mennyit tanulta...

Felvételi . Ti mennyit tanultatok magyarból az írásbelire? Egyesülés vagyok kitűnő tanuló, kíváncsi vagyok mikor kell elkezdenem a felkészülést!? ( kérlek írd meg azt is h adott tanulással mennyi pontot értél el! )

Figyelt kérdés
Köszönöm

2018. márc. 20. 19:28
 1/7 A kérdező kommentje:

Jézusooooom ... egyesülés ... gratulálok önmagamnak ...

Hetedikest akartam írni csak a telefon természetesen kijavítja, egy abszolút oda nem illő szóra

2018. márc. 20. 19:30
 2/7 anonim ***** válasza:
négyes tanuló voltam magyarból. nem készültem rá külön 40 pontos lett. ( a matek 37).
2018. márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kb. 5-10 darab feladatlapot csináltam meg+néha bejártam suliba előkészítőre és ennyi. Viszont nekem mindig is az volt a problémám, hogy nem olvasom el rendesen a feladatok utasításait, s ez miatt buktam 4 pontot. Szóval tényleg olvass át mindent nagyon alaposan. 42 pontos lett
2018. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hetente egy felvételi az iskolában felkészítő órán. 50 pontot írtam.
2018. márc. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49 pontot irtam. Gyakoroltam rá otthon, mert sajnos a felsos magyartanarom ne volt a heyzet magaslatan negy evig.
2018. márc. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Viszonylag sokat.

Sok közmondás...

A fogalmazásra nagyon rágyúrtam, így 10 pontos lett.


Végülis matek szakra megyek, de azért szép magyarból 44 pont

2018. márc. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én negyedikben írtam felvételit (2018). Megcsináltam két magyart és két matekot és ennyi volt a nagy készülés. A magyar 43 pont lett, a matek 39 pont. Az írásbelivel együtt 128 pont, 41. hely. (Tudom hogy egy kicsit fiatal vagyok a gyakorikérdések használásához)
2018. máj. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!