Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fizikát kell orvosin tanulni?

Fizikát kell orvosin tanulni?

Figyelt kérdés
Borzalmas vagyok fizikából, a tanárunk is rossz, ezért biosszal és kémiával felvételizek majd. Kell fizikát tanulni az orvosin, és ha igen, mennyire nehéz?

2018. márc. 25. 03:56
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Kell.
2018. márc. 25. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem a klasszikus fizikáról van szó, ami középsuliban van.
2018. márc. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Kell. Itt biofizikánask hívják.

Ez a tankönyv, bele tudsz nézni, miről szól:

[link]


A többi tárgyhoz képest nem nehéz (meg egyébként sem), általában nem ezzel szokott gond lenni. Nálunk anno mindenkit azzal ijesztgettek, hogy aki kémiából jött, nem lesz gondja a fizikával, bezzeg aki fizikából, az a kémiával küzdeni fog. Én meg pont fordított helyzetben voltam, mivel fizikával jöttem, és kémiából nagyjából semmit nem tanultunk a gimnáziumban... De végül a kémiával sem volt gondom, a legelső vizsgaidőszak első hetében levizsgáztam minden másból, aztán rászántam 2 hetet arra, hogy csak kémiával foglalkozzak, akkor is és utána is mindig 5-ös voltam kémiából, biokémiából és a hasonló tárgyakból is. Fizikából is nagyjából 2 hét alatt be lehet majd hozni a "lemaradást".

2018. márc. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. márc. 25. 12:11
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Igen, de no way, hogy pont a fizikával lennének majd problémáid, és amiatt csúsznál majd, bármennyire is borzalmas vagy belőle. :D
2018. márc. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!