Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » MCC kollégium: megéri? Be...

MCC kollégium: megéri? Be tudok kerülni?

Figyelt kérdés
A történelem tanárom vette fel nekem ezt az ötletet, miután OKPV-n 3. helyen végeztünk a kis csapatunkkal. A verseny során én készítettem a prezentációt, úgyhogy ezzel nem lenne baj. Valószínűleg 4 évig kitűnő leszek, van angol felsőfokú nyelvvizsgám, az érettségim valószínűleg 440-460 pont körül lesz. A corvinusra, pénzügy-számvitelre (ha nem jön össze az állami, akkor ugyanitt gazdinfóra) szeretnék menni. A kérdésem az lenne, hogy mennyi így az esélyem bekerülni, feltéve, hogy a prezentációm (viszonylag) jól sikerül? És ha bekerülök, mennyire nehéz a szakkolis élet? Sokat kell pluszba tanulni? Mennyire van közösségi élete az embernek mellette akár az egyetemen (HÖK, vagy egyéb szerveződések) vagy azon kívűl (barátok, sport)? Megéri megpróbálnom?

2018. márc. 27. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Nem, mert ma már másodszor kérdezed ezt.
2018. márc. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az elsőt véletlenül rossz kategóriába írtam, ezért kitöröltem,és feltettem a helyes kategóriában a kérdést.
2018. márc. 27. 19:22
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagyis nem tudtam kitörölni... bocs, nem ismerem annyira a rendszert
2018. márc. 27. 19:24
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Az MCC elég jó hely, nagyon színvonalas, és a közösségi életed egy nagy szeletét is lefedi amúgy.
2018. márc. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zolály ***** válasza:
100%
Milyen gimiből mész amúgy a Corvinusra? :)
2018. ápr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy erősebb, vidéki suliból. Verseghy Ferenc gimnázium
2018. ápr. 27. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!