Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyik képzésre...

Szerintetek melyik képzésre éri meg elmenni? Rendészeti szakközèpbe vagy karosszérialakatosnak?

Figyelt kérdés
1 év múlva kapom meg a szakmunkás bizonyítványomat, és utánna szeretnèk tovább tanulni csak nem tudom hogy melyik szakon

2018. márc. 27. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs érettségid akkor lakatosnak ha van akkor meg menj rendeszeti szakközépbe. Rendőrnek lenni szerintem jobb mint karosszerialakatosnak bár lehet a a fieztésükről fogalmam sincs.
2018. márc. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A karosszéria lakatos egy piszkos és nehéz meló. Örökké olajos és retkes vagy tőle.

A rendészetit jobban ajánlanám én személy szerint.

2018. márc. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És szerintetek milyen nehéz bekerülni pl.: a Körmendi rendészeti szakközépbe??
2018. márc. 28. 16:59
 4/8 anonim válasza:
Viszont a karosszéria lakatosként SOKKAL többet kereshetsz, nem tudom ez neked mennyire fontos szempont... Ellenben (bár relative ezzel is könnyű elhelyezkedni) a másik esetben 99%, hogy lenne munkád. Viszont olyan 180 bruttóra számíthatsz csak.
2018. márc. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia! Én 5.én fogok Körmendre felvételizni, ha gondolod megírom majd mi volt :)
2018. ápr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi,az nagyon jó lenne☺
2018. ápr. 1. 23:00
 7/8 anonim válasza:
Rendészetibe csak érettségivel jelentkezhetsz...
2018. ápr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nyugiii!!! Tudom hy csak érettségivel lehet rendészetre menni!!!
2018. ápr. 5. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!