Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megérné elvégezni a pszichológ...

Megérné elvégezni a pszichológia ÉS a gyógytorna szakot is?

Figyelt kérdés
Mindkettő nagyon érdekel, képtelen vagyok választani a kettő közül... Szerintetek megérné elvégezni mindkét szakot?

2018. ápr. 4. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
egyszerre a kettőt? XD
2018. ápr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy egyszerre végezném a két szakot, hanem hogy legszívesebben mindkettőt elvégezném. Értelemszerűen egyiket a másik után.
2018. ápr. 4. 20:12
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne! Miután 10 évig folyamatosan tanultál és végezted a kötelezö gyakorlatot a saját praxisod elindításához, utána elkezdheted az egészet 30 évesen elölröl:)
2018. ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudom,de érdekelnek a válaszok.
2018. ápr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt inkább az a kérdés, hogy mit fogsz ezekkel kezdeni később. Hogy tervezed az életedet az egyetem után? Mindkét szakmában dolgozni szeretnél? Vagy az egyikben valahogy hasznosítani a másikat? Mert ez a nem mindegy.
2018. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ennyire elképzelhetetlen, hogy mindkettőben dolgozzak? Pl napi 4-4 órát?
2018. ápr. 4. 21:57
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

#4.vagyok

Most arra gondolok, hogy akkor csináld meg első körben a pszichológiát, és akkor utána levelezőn a gyógytornát, vagy fordítva, miközben párhuzamosan pszichológusként dolgozol; vagy esetleg nemtom van-e valamelyikből hasonló okj. És akkor egyikből egyetemet csinálnál, másikból okj-t; és az is egy opció lenne.

2018. ápr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pszichológián belül mivel akarsz foglalkozni, mire szeretnél szakosodni? Kizárólag magánrendelésbe fér bele az, hogy te 4 órát dolgozol, aztán mész a másik szakmádban dolgozni. De mesterképzés elvégzése után nem fogsz rögtön magánrendelni, hiszen még nem vagy elég képzett hozzá, és egyébként sincs kellő szakmai tapasztalatod.
2018. ápr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak arra akarok kilyukadni, hogy a pszichológia, mint hivatás egy teljes embert kíván. Nem lehetsz csak félig ott, hiszen a mesterképzés után még további képzéseken kell részt venned, szakképzés, önismeret, módszerek kitanulása...
2018. ápr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Végezd el csak a gyógytornát
2018. ápr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!