Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ahhoz, hogy műszaki rajzoló...

Ahhoz, hogy műszaki rajzoló lehessek (pl. egy külföldi cégnél), milyen iskolát kellene elvégeznem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pályamódosítást tervezek és olyan munkát keresek, amit home office is elvégezhetek (ergo bárhonnét elvégezhetem a munkát).


Grafikus, programozó, szoftverfejlesztő nem igazán lennék, a fordítói munkához meg elvileg el kéne végezni egy 2 éves posztgraduális képzést (igaz, nem nagyon jártam még utána), amelynek az előfeltétele vmlyen bölcsész szak. Tudomásom szerint a műszaki rajzolói munka is olyan, amelyet otthonról is lehet végezni...


Nos, azt láttam, hogy vannak nem akkreditált műszaki rajzoló képzések, de nem vagyok benne biztos, hogy egy itthoni v. egy külföldi munkáltató ezt figyelembe venné. Milyen akkreditált képzéssel vállalhatnék műszaki rajzolói munkát? Műszaki érzék nem gond, az megvan... Ennek ellenére jogász lettem :D Beszélek angolul és alapszinten franciául (tervezem felhozni a francia nyelvtudásomat is).


Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!



2018. ápr. 6. 12:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!