Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elsőéves hallgatóként jó...

Elsőéves hallgatóként jó ötlet gyakornokoskodni egy cégnél?

Figyelt kérdés
Kaptam egy lehetőséget, heti 20 óráról van szó, az órarendem lehetővé tenné, de nem tudom van-e értelme. Lehet jobban járnék, ha azt az időt tanulásra szánnám?
2018. ápr. 7. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem jó ötlet. Sokkal többet fogsz ott érdemben tanulni, mint a suliban. És diploma után is óriási előnnyel fogsz indulni ilyen munkatapasztalattal.
2018. ápr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, ha mégse tudod összeegyeztetni akkor otthagyhatod. Viszont jól jön pályakezdőként, ha az egyetem alatt gyakornok voltál.
2018. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ. A legtöbb hallgatónak valószínűleg megéri a gyakornokoskodás, akár a tanulás rovására is. Ha valami speciális okból neked igazán fontos az egyetem (kutatónak készülsz vagy elméleti területen is képzett szakember szeretnél lenni, esetleg PhD fokozatra vágysz, vagy ilyesmire), akkor viszont nem éri meg, akkor inkább koncentrálj az óráról órára történő készülésre, arra, hogy minden jegyzetedet átnézd, megértsd és megtanuld a következő alkalomra. Így olyan összefüggéseket is fel fogsz fedezni, amit nincs idő részletesen elmagyarázni az előadáson.
2018. ápr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első évesként hogy a viharba lehet valaki gyakornok? Csak kérdem. Mert nekem másodévesként sem sikerül elhelyezkednem 😣
2018. jún. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Általában ilyen félig szakmai félig adminisztrációs diákmunkára szoktak elsőéveseket felvenni, ezeket sok helyen találni. Ha már ennyit csináltál könnyebb rendes szakmai gyakornoki pozit kifogni.
2018. jún. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!