Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vizsgadrukkot hogyan lehet...

Vizsgadrukkot hogyan lehet legyőzni?

Figyelt kérdés
pl. érettségi szóbeli részén

2018. ápr. 13. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Majd drukkolok, hogy sikerultjon xd
2018. ápr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi xD
2018. ápr. 13. 15:57
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

jogi egyetem...jogász szak....kb 80 szóbeli kollokvium a hátam mögött, és még mindig szétizgulnom magam vizsga előtt!


Ezt nem lehet megszokni :-) Ezt meg kell élni :-)


Engedd el magad és élvezd :-)

2018. ápr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Annyit tehetsz, hogy becsületesen végigdolgozod azt a 4-6-8 évet, ami a gimnázium/szakgimnázium, hogy ne legyen plusz izgulás amiatt, hogy rossz a lelkiismereted. A többit ki lehet bírni.
2018. ápr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Estádio de Felchút ***** válasza:
51%
Verj be 1-2 deci felest!
2018. ápr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont nem probléma, ha izgulok/idegeskedek szóbeli előtt, mert ilyen állapotomban jól pörög az agyam, míg pl. éhes biztos nem leszek, vicces is lenne éhesen ülve a bizottság előtt beszélni. :D Persze igyekszem azért nyugtatgatni magam, meg pozitív dolgokra koncentrálok, hogy tudni fogom, menni fog, jó tételt fogok húzni és ilyesmik. Meg érdemes realizálni, hogy ez csak egy szóbeli (persze ott és akkor ez a legfontosabb, legnagyobb dolog), lesz még millió másik dolog az életben. Bár engem leginkább az egyik kedvenc idézetem tud lecsillapítani: Ne vedd túl komolyan az életet! Úgysem éled túl. :)
2018. ápr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!