Mennyi esélyem van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A Móricz Zsigmond ( Bp, ||. Kerület) Gimnáziumba jelentkeztem természettudományi profitra. Most nyolcadikos vagyok , azaz nem rég írtam a felvételit. Az ideiglenes listán 52. vagyok, a felvètelim 65/100 pont lett, a szóbelim pedig 50/50. Szerintetek mennyi esélyem van? Nagyon izgulok!


2018. ápr. 19. 00:24
 1/2 anonim ***** válasza:
A neten fent vannaj az elöző évekbeli utolsó bejutó sorszáma és pont száma.felvizs.ga az oldal neve kicsit lassú meg vannak sulik akik nincsenek benne de érdemes megnézni!Sok sikert párnap és kiderül hogy sikerült e én is 8.os vagyok
2018. ápr. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Holnap kiderül. 20-án küldik meg a felvettek névsorát a középiskoláknak Győrből. Nézegesd a suli honlapját. Jövő hétre már a levél is várható.
2018. ápr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!