Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Informatikus szeretnék lenni,...

Seres Timon kérdése:

Informatikus szeretnék lenni, de melyik pályát válasszam?

Figyelt kérdés

Idén vagyok végzős, közeleg az érettségi és ha szerencsém van szeptembertől az Óbudai Egyetem hallgatója leszek és mérnökinformatikusnak fogok tanulni.

Viszont benne van a pakliban, hogy nem sikerül jól az érettségi és nem vesznek fel.

Ez esetben mit lenne érdemes tennem? Halasztani egy évet és javítani az érettségimen vagy elmenni egy OKJ-s képzésre, hogy az is pontokat számítson a felvételin?

Ha az utóbbi, akkor melyik irányba éri meg elindulni és mit érdemes tanulni pontosan? Melyik szakmával lehet jól elhelyezkedni?


Minden a témával kapcsolatos véleményt nagy örömmel olvasok! :)



2018. ápr. 19. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ölj semmit sem ér szerintem. Ha nem vesznek fel akkor inkább egy év önképzés otthon meg mondjuk nyelv tanulás.
2018. ápr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
CAD CAM
2018. ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Középfokú nyelvvizsga éppen készülőben van angolból és németre utána rögtön készülök (abból jelenleg középszintű érettségim van)

És akár csak egy egy éves OKJs képzés sem éri meg csak a pontok miatt?

És CAD CAM pontosan mit takar? Ez OKJ vagy felsőoktatás? :)

2018. ápr. 19. 23:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Az az ölj az OKJ akart lenni nálam, csak valamiért javította a telefon ölj-re?! :D
2018. ápr. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!