Matematika erettsegi?

Figyelt kérdés
Egy eve erettsegiztem negy tantargybol, a matek az egyeb okok miatt kimaradt.. Majusban irom az elso matekom, es a kerdesem az lenne, hogy 30 pontot hogy szedjek ossze? Mindig 2-es voltam belole, miket nezzek at? Segitsetek.

2018. ápr. 19. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
A régebbi érettségiket.
2018. ápr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

2-es voltál belőle és volt 1 éved felkészülni most meg 10 napot hagysz rá?

Hát te igazi szerencsejátékos vagy:D

2018. ápr. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elso, koszonom szepen!

Masodik, ha nem tudsz erdemleges valaszt adni, akkor inkabb ne is irj, nem kioktatast kertem, hanem segitseget. Masik pedig az, hogy milyen 10 nap? 3 het mulva irom a matek erettsegit, akarhogyis szamolom de az nalam 19 nap, es nem 10.. Es nekem nincs matek erettsegim.. Tenyleg igaz a hir, hogy minden hulyenek sikerul a matek.. Akinek nem inge nem veszi magara😘

2018. ápr. 19. 23:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző érettségiket gyakorolgasd. Az első részre menj rá, ott könnyű feladatok, ingyen pontok vannak. Arra kell építened, a második részben meg írjál fel mindent, amit tudsz, használd a függvénytáblát, mindig minden oda kapcsolódó képletet írj fel, jól gondold át, hogy mi a kérdés és próbáld logikusan megoldani. Nem baj, ha nem sikerül, de próbáld meg. A felírt képletekre kapsz részpontot meg az esetlegesen sikeresen tovább vitt gondolatmenetekért is. 25 pontot így igazán nem nehéz összeszedni, de azért tenni kell érte. Ha neki fekszel, akkor két hét alatt azért tudnod kell annyi gyakorlatot szerezni, hogy ne legyen gond a 2-es megugrása.


(Csak megjegyzésként szerintem kettes nem írt annyira bántó dolgot, könnyebb lenne az életed, ha az ilyen - esetlegesen negatív - megjegyzések mellett el tudnál menni, több energiád maradna értelmesebb dolgokra. Szóval csak nyugi. :) )

2018. ápr. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Jajj hát offolgass csak:D

Akkor játszunk:D


"3 het mulva irom a matek erettsegit, akarhogyis szamolom de az nalam 19 nap""..Es nekem nincs matek erettsegim.."

3 hét akárhogy számolom (3*7) az 21. Igen neked nincs, ezek szerint jogosan:D

Elhiheted hogy senki nem nézegeti az érettségi időpontjait a most érettségizőkön kívül, sőt elmondom neked hogy sokan még a dátumot se tudják (pontosan) csak a sorrendet:D

Mindenkinek van elég dolga, akár dolgozik, akár egyetemre jár, vagy akár 5 érettségire készül és nem 1-re:D


"Tenyleg igaz a hir, hogy minden hulyenek sikerul a matek.."

Hát igen... minden hülyének kivéve téged:D Tehát te lényegében hülyébb vagy mint a hülyék:D


Legalább ne oltsd be magad a saját szövegeddel ha már próbálsz beszólogatni:D

Jajj bocsi most is kioktattalak:(

2018. ápr. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!