Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszihologia szak budapesten?

Pszihologia szak budapesten?

Figyelt kérdés
azt tudom hogy 435 pont apatt eselyem sincs bejutni, de ez azt jelenti ha ennyi vagy tobb pontom lesz biztosan bejutok? illetve 12 vegen spanyolbol kitelezoen emeltezbi fogunj habar utannaneztem esbsoanyolt nem fogadnak el pszihologian, szoval ez oda nem fog sokat erni, a valasztott 2 targy kozul kell egy emelt, akkor szerintem angolbol is emelteznem kell majd hiszen az lesz a valasztott targyam es kitelezo egy emelt, es ha mindne igaz addigra lesz egy spanyol es angol b2es nyelvvizsgam is. ilyen kilatasokkal milyen eselyem van bejutni? foleg ha meg igyekszem a tanulmanyi eredmenyeimet is felhozni. elnézést a helyesirasi hibakert, csak gyorsan irok

2018. ápr. 22. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Na ugorj neki még egyszer, mert ez úgy néz ki, mintha egy másodikos írta volna!
2018. ápr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
egy masodikos mar tudna ezt ertelmezni.. lehet neked kene nekiugrani meg egyszer
2018. ápr. 22. 20:57
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Ugrik a fene. Aki ennyire igénytelenül ír, azzal nem foglalkozom. Még a szak nevét sem tudod helyesen leírni. :-)
2018. ápr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
a lényeg hogy 12.vegen spanyolbol emeltezni fogunk de tudom hogy azt nem fogadják el pszihologian ezert angolbol is emelteznem kell, mert kötelező egy emelt érettségi pszihologian. addigra ha minden jol megy lesz még 2 b2es nyelvvizsgam a kerdes pedig hogy van e esélyem ha keg a tanulmányi eredményeimet is felhozom illetve 435 a ponthatar, ha annyim van vagy túllépem akkor biztosan bekerulok?
2018. ápr. 22. 21:03
 5/12 A kérdező kommentje:
pszichológia igy kell irni de nem tudom mennyire voltal jo mondat ertelmezesbol de leirtam higy azert vannak hibak mert gyorsna irok! lehet neked ennyire nincs eleted hogy van idod minden ekezetet pontosan kirakni es visszaolvasni 3x nehogy véletlen elejts egy hibat es kideruljon te is emberbol vagy de nekem igen es nincs idom 3x lwirni valamit valakinek aki nem is figyel a kerdesre hanem mindjart belekot az 1. dologba amit talal.
2018. ápr. 22. 21:05
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Az, amit kiadsz a kezedből, téged jellemez, legyen e-mail, levél, blogposzt, hozzászólás, stb. Mit mond el rólad ez az oldal? Ha már pszichológia ... (egy hallgató)
2018. ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hat köszönöm szépen a hasznos valaszokat, ugy tunik mastol kell megkerdezbem mert itt nincs ertelmes ember aki a kerdesre valaszol nem pedig belemkot. hamar gyakorikerdesek...
2018. ápr. 22. 21:45
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"azt tudom hogy 435 pont apatt eselyem sincs bejutni, de ez azt jelenti ha ennyi vagy tobb pontom lesz biztosan bejutok?"

Nem. Ez az ún. központi minimum ponthatár, és csak az államilag támogatott képzésekre vonatkozik. Ez a 435 pont azt jelenti, hogy csak akkor kaphatsz állami ösztöndíjat ezen a képzésen, ha minimum 435 pontot elérsz. Ettől függetlenül lehet a ponthatár 470 pont is, ez esetben nyilván nem fogsz tudni bekerülni 435 ponttal.


"ilyen kilatasokkal milyen eselyem van bejutni?"

Van a felvi.hu-n egy pontszámító kalkulátor, oda írd be az eredményeidet, és ott nézd meg. Ennyi alapján nem tudjuk megmondani, ez jórészt az érettségi eredményektől függ, illetve attól, hogy hová felvételizel.


Egyébként az előző válaszolónak, bár a kérdésre nem válaszolt, maximálisan igaza van. Az írásod alapján igénytelen vagy. És erre nem kifogás az, hogy gyorsan írsz.

2018. ápr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy egy db iras alapjan barkinek joga van itelkezni, majd ha ismersz szemelyesen akkor mondj rolam velemenyt, utolsó köszönöm a valaszt
2018. ápr. 22. 22:07
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Csak egy kicsi pszichoped-es vagyok, de az ítéletnek még'sem nevezhető vélemény a nem egy hozzászólásod alapján szerintem reális.
2018. ápr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!