Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 26 évesen késő orvosira...

Qasdfewd kérdése:

26 évesen késő orvosira jelentkezni?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem nem. Családi okok miatt más területekkel foglalkoztam, mert az egészségügyi szakmákkal egyedül nem tudtam volna fenntartani a családomat. Mostanra már a kisfiam is nagyobb lett, anyagilag is stabil helyzetben vagyunk és úgy gondolom most már nyugodtan elmehetnék. Persze idő közben nem tétlenkedtem, emelteztem fizikából, kémiából és biológiából, melléjük szereztem egy nyelvvizsgát is.


Viszont sokan azt mondják, hogy mire ebben dolgozhatnék, már fél lábbal a sírban állnék, túl későn kezdeném.


Az egyetemet munka mellett csinálnám, de sosem tántorított el semmi a tanulástól, az érettségiket is 6 év alatt kapartam össze, velük párhuzamosan szakmákat végeztem.


Ti mit gondoltok?

(természetesen a motiváció megvan)



2018. ápr. 30. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
26 éves vagy. Mire végzel, még mindíg simán dolgozhatsz 30 évet. Szerintem nem vagy elkésve.
2018. máj. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

50 év múlva leszel fél lábbal a sírban, nem 5 év múlva!

Egyáltalán nem vagy elkésve!

2018. máj. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Bár én külföldön tanulok orvosin, de van két csoporttársam, akik 35-40 évesen kezdték (most vagyunk elsősök). Szóval nehogy lemondj az álmodról. Hajrá!
2018. máj. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2018. máj. 1. 11:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolgot jegyezz meg, tanulni sosem késő elkezdeni!
2018. máj. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem késő!!! Sőt még jobb is! Már jobban benő a fejed lágya :)
2018. máj. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Az egyetemet munka mellett" csinálnám -


Azt meg hogy

2018. jún. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert az orvosit (tudtommal) nappalin lehet

csak végezni

2018. jún. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!