Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha valaki tényleg tud programo...

Ha valaki tényleg tud programozni, akkor felsőoktatási szakképzéssel is kaphat jó állást?

Figyelt kérdés
2018. máj. 3. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha valaki tényleg tud, akár anélkül is.
2018. máj. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy így is túlkoros vagyok, 24 éves.

Diplomás szociális munkás vagyok, de csak azért ezt végeztem mert 18 évesen nem volt semmit ötletem és nem volt jó az érettségim annyira. Az informatika, programozás érdekel, s a pénz is jól jönne. Állítólag az IT szektorban a mostani fizetésem kétszerese sem kiemelkedő, sőt még kevés is...

Persze nem csak a pénz miatt érdekel, de ez is egy + érv mellette.


Viszont nem tudom, hogyha egyelőre csak fsz-t végeznék, akkor 26 évesen a területen 0 tapasztalattal kapnék e, akár csak gyakornoki állast...

2018. máj. 3. 11:48
 3/3 anonim ***** válasza:

"túlkoros" , Én jövőre kezdem az egyetemet 24 évesen, még ha 28 éves koromra is végzek akkor is legalább 30 évet kell dolgoznom.

Döntsd el te melyik jobb, dolgozni olyan területen ahol nem szeretsz, vagy váltasz, amíg tényleg nem késő.

2018. máj. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!