Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy nyár alatt meg lehet...

Egy nyár alatt meg lehet szerezni a jogosítványt?

Figyelt kérdés
Június közepére kaptam sajnos időpontot a KRESZ vizsgára, az elsősegély vizsgára még nem kaptam időpontot. Két hónap alatt meglehet csinálni a gyakorlatit?

2018. máj. 5. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán. Nekem július 3-án volt az első vezetésórám, és július 31-én mentem vizsgázni. Szóval 1 hónap se volt.
2018. máj. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Heti 2 alkalommal úgy hogy nem veszel plusz órát és elsőre atmész akkor meglehet. Úgy esélytelen lenne ha most akarnád kezdeni még csak a kresszt. De így simán meglehet. Hajrá!
2018. máj. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. máj. 7. 12:50
 4/5 anonim válasza:

Azért nagyon nem mindegy, hogy hol csinálnád, illetve hogy melyik iskolánál. Én 2015. novemberében iratkoztam be egy iskolába, és 2017. szeptemberében lett kipostázva a jogosítványom... Igaz, ebben rengeteg tökörészés, húzás-halasztás és egy oktatóváltás is volt, de még így is heti egy vezetés fért bele. A legtovább amúgy az tartott, amíg oktatót találtam, ugyanis októberben (novemberben?) hívtam a későbbi tanárt, és őnála márciusban volt az első órám...


Ha nem vagy protekciós, én azt gondolom, neked se lesz ennél több, ráadásul iskolaszünet miatt ekkor brutális a dömping. Augusztus végéig esélyes persze, ha már van oktatód. Ha nincs oktatód, akkor teljességgel esélytelen, hogy egyáltalán elkezdd addig a vezetést.

2018. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem augusztustól decemberig tartott a dolog de úgy hogy minden elsőre megvolt! Szóval nemtom, ha ügye vagy hamar meglesz ez biztos, sok sikert és az autó kezelésétől ne félj menni fog nem nehéz :D
2018. máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!