Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Május 13-án lesz egy orvosi...

Actressdoctor kérdése:

Május 13-án lesz egy orvosi egyetemre készülő barátnőm szülinapja. Van esetleg bioszos-kémiás ajándékötletetek?

Figyelt kérdés
Minden jöhet, diy is. Nézegettem interneten, de a pólókat, nyakláncokat kicsit drágának találom(kémiás), és már nem is jönne meg addigra.

2018. máj. 5. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudom, ez csak egy toll, és túl olcsó is, de szerintem jópofa, nekem is van ilyenem:

[link]

[link]


Mondanám, hogy rendeljetek ebayről/aliról szerotoninos/dopaminos/koffeines/dns-es/etc nyakláncokat, gyűrűket, mert tök jó árban vagytok, de azok már tényleg nem érnének ide:

[link]


Egyébként szerintem a póló tök jó ötlet lenne, én a helyetekben vennék egy sima fekete vagy fehér pólót, és elvinném valahova, ahol tudnak rá szöveget nyomtatni. Pl.:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] (bár ezt már nem sokáig hordhatná)

[link]

[link]

De annyi király ilyen pólót láttam már, szerintem minden orvostanhallgatónak rendelkeznie kellene legalább eggyel. :D


Vagy póló helyett nyomtathattok párnahuzatra, bögrére is. Esetleg valami kórházas sorozat DVD-n?


Ha már bögre:

[link]

[link]

Ha szerettek piálni:

[link]

Ha szeret főzőcskézni:

[link]


Vagy vegyetek neki egy doboz nitriles gumikesztyűt és szikét, az úgyis kelleni fog :D

2018. máj. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :D az utolsó ötleted tetszett a legjobban :)
2018. máj. 7. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!