Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdálkodási és menedzsment...

Gazdálkodási és menedzsment szak után érdemes belevágni egy műszaki képzésbe?

Figyelt kérdés
Tavaly szereztem meg a gazd.men diplomámat, azóta dolgozom gazdasági területen, viszont mindig is nagyon vonzott, hogy építőmérnök lehessek, azonban érettségi után mégsem vágtam bele. Szerintetek érdemes lenne 24 évesen egy teljesen más területbe belekezdeni? (egyébként építőipari cégnél dolgozom, nem lenne teljesen ismeretlen) El lehetne végezni ezt a szakot levelezőn, munka mellett?
2018. máj. 6. 07:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. máj. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Műszaki és gazdasági kombó az általában jó páros. De nézz ki inkább egy olyan műszaki szakot ami versenyképesebb.
2018. máj. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam még akár a gépészmérnökin is, csak félek, hogy nem tudnám megcsinálni ezeket a műszaki szakokat levelezőn
2018. máj. 6. 08:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha van kedved csinálj mérnökit, de azért meredekebb egy mérnöki mint egy gazdmen.

Több a fizika, több a szívatós tantárgy.

El lehet végezni az biztos mivel a BME-n kívül ha jól tudom mindenhol van esti oktatás szóval...


Viszont hogy építőmérnök legyél... Az ha jól tudom 5 év (legalábbis a bme-n) és akkor még nem is írhatsz alá semmit.

2018. máj. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valami informatikásba van értelme belekezdeni (progmat stb.) levelező képzésen, vagy például IT menedzser MSc-t rátolni.
2018. jún. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!