Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes gyártásvezetőnek tanulni?

Érdemes gyártásvezetőnek tanulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy 18 éves lány vagyok,aki jövőre fog érettségizni. Nagyon érdekel a filmes szakma,sokáig szerettem volna színész lenni,de nem érzem magamban azt,hogy lenne hozzá tehetségem,így nem vágnék bele. Sajnos operatőr,rendező,vágó,hangmérnök,forgatókönyvíró nem jöhet szóba,viszont szeretnék a szakmában dolgozni,csak másképp,ezért is gondoltam erre a szakmára,a gyártásvezetőre.


Azt is tudni kell rólam,hogy azért vonz a filmgyártás,mert csodálatosnak tartom,ahogy véghezvisznek egy filmet,maga a folyamat,a légkör,az,hogy színészekkel is dolgozhatnék(fentebb írtam,hogy sokáig az szerettem volna lenni,szóval innen a vonzalom a színészek iránt) meg mindig is úgy éreztem,hogy szívesen dolgoznék ilyen közegben.


Arra is gondoltam,hogy statisztaként vennék részt a film készítésében,de igazándiból már az is feldobna,ha én vihetném az operatőrnek,rendezőnek,színészeknek stb. a pohár vizét vagy bármit. :)


Mit gondoltok erről? Van más olyan foglalkozás a szakmán/területen belül,ami tükrözi az elképzeléseimet? Vagy a gyártásvezető lenne a legjobb a számomra?


Egyébként nagy dilemmába vagyok,mert más terület is érdekel. Érdekel pl. az államtudományi és a nemzetközi igazgatási szak is az NKE-n. Szóval nem tudom mit csináljak,hiszen az eszem azt diktálja,hogy az utóbbi szakmákkal jobban el tudnék helyezkedni,vagyis úgy értem,hogy nem olyan bizonytalan állás,mert az ilyen végzettségűek általában mindig találnak munkát,ugyanakkor a szívem a filmgyártás felé húz. :)


Előre is köszönöm szépen annak,aki elolvasta és van türelme nekem segíteni ebben a kérdésben! :)



2018. máj. 6. 21:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!