Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SE ÁOK (SOTE) vagy SZTE ÁOK?

SE ÁOK (SOTE) vagy SZTE ÁOK?

Figyelt kérdés
Orvosira szeretnék menni, ezek vannak a legközelebb. Véleményeket, tapasztalatokat szívesen fogadok, köszönöm!

2018. máj. 10. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
SZTE könnyebb, főleg első 2 év, mivel egyes vizsgákat/szigorlatokat külön-külön részletekben is le tudsz tenni, illetve vizsgáztatók is talán kevésbé kemények. Város pedig szép és nyugis.
2018. máj. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Miért lenne könnyebb az SZTE? Talán végigjártad mindkét helyen az orvosit? Gondolom nem. Akkor meg ne állítsunk már olyat, aminek semmi alapja nincs.

Minden orvosi egyetemen ugyanaz a tananyag, biztos mindenhol vannak szigorúbb és kevésbé szigorú vizsgáztatók is.

Oda menj, amelyik városban el szeretnél tölteni 6 évet.

2018. máj. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Pont azért állítom, amit te is mondtál: ha tényleg ugyanaz a tananyag, akkor pl anatból hatalmas előny ha külön le tudsz vizsgázni az egyes részeiből és nem egybe kell levizsgáznod az egészből. Illetve szegeden neuroanat is sokkal könnyebb.
2018. máj. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%

Aztán ugyan miből lehet külön levizsgázni?

Szegedre jártam, és bizony az egész anatómia (minden része, a szövettan, valamint a fejlődéstan) is benne volt, egy alkalommal kellet mindenből levizsgázni. És mégis miért lenne könnyebb a neuroanat? Ha mindenhol ugyanaz a tananyag?

Gondolom Szeged közelében se jártál még, de azért te tutira biztosan állítod, hogy az könnyebb. Érdekes módon azok, akik tényleg jártak több egyetemre is, nem ezt mondják.

2018. máj. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%

"külön le tudsz vizsgázni az egyes részeiből és nem egybe kell levizsgáznod az egészből"


Sajna én sem értem mire gondolsz, pedig SZTE-re járok. Nem lehet külön vizsgázni semmiből. Pedig nem kicsit örülnék neki. :D

2018. máj. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
97%
Kb. mindegy hova jelentkezel, mindkét (illetve mind a négy) egyetemen kiváló orvos válhat belőled. Én a Semmelweisre járok és szeretem, ha van konkrét kérdésed, írj nyugodtan!
2018. máj. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!