Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Informatikában elhelyezkedni...

Informatikában elhelyezkedni OKJ-vel? Esetleg komolyabb tanfolyammal?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, a vendéglátásban dolgoztam mind ezidáig, de szeretnék váltani. Az informatikai dolgok mindig is közel álltak hozzám,szívesen dolgoznék benne, érdekel is a dolog viszont papírom abszolút semmi ilyen téren.


Kérdésem az lenne: Milyen képzésre lenne szükségem ahhoz, hogy eltudjak itthon helyezkedni? Fizetős tanfolyam vagy OKJ-s. Ér bármelyik is valamit? Egyetemre nem nagyon van lehetőségem. Tudom önképzés meg sok sok tanulás szükséges, de a kezdethez biztos kéne egy papír is.


A honlap készítés, programozás, Photosop. Ezek mind érdekelnek, de egy rendszergazdával is megelégednék... :)


Tudna valaki valami tippet adni? Esetleg pár linket valami normális nem pénzlehúzós tanfolyamról?



2018. máj. 14. 17:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!