Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » GYTK-sok, válaszolnátok nekem...

GYTK-sok, válaszolnátok nekem pár kérdésre?

Figyelt kérdés

Mennyire terhel le benneteket a suli? Úgy értem átlagosan hány órátok van? A gyakorlatok milyenek? A fizika mennyire nehéz? Van időtök a tanulás mellett? Milyen erős érettségivel kerültetek be? Mennyire nehéz bent maradni?

Hirtelen ennyi kérdés jutott eszembe. Talán ha még írnátok arról is ,hogy melyik egyetemre jártok,az is sokat segítene! Előre is köszönöm!



2018. máj. 15. 14:33
 1/1 anonim válasza:
100%
Az első három évben nagyon leterhelő, nagyon sok a gyakorlat és mellette folyamatosan készülni kell. Van néhány nap, amikor estig óráid lesznek, meg 1-2 rövidebb. A fizika ha gimiben jó voltál belőle könnyű, ha fogalmad sincs róla akkor picit nehezebb de teljesíthető. Szerintem elég kevés a szabadidő, de van aki egész aktív az egyetem mellett más dolgokban is ( de ez a kevésbé jellemző). Jellemzően azok esnek ki, akik az első félév végén áltkémből buknak, de közülük is sokan folytatják. Sokat segít, ha erős kémiai alapokkal jöttél. Az évfolyamnak kb a fele nem 5 év alatt végez. (sote)
2018. máj. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!