Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyszer nekem is sikerülhet?

Egyszer nekem is sikerülhet?

Figyelt kérdés

Álmom, hogy egyszer biológus lehessek.

Kutatni szeretném Földünk élővilágát, határozó zsebkönyveken nőttem fel.

Tenni szeretnék ezért a világért, jobban meg szeretném ismerni. Ez az egyetlen dolog, amit életem végéig szívesen csinálnék.


Szeretném megkérdezni a magyar biológusokat, hogy milyen tapasztalatokkal rendelkeznek. Mit kell tennem, hogy én is egy lehessek közülük? Egyáltalán l lehet helyezkedni az országunkban biológusként?

Mit jelent ez a munka hazánkban?



2018. máj. 16. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze hogy sikerülhet. Eredményes általános iskola, eredményes érettségi, eredményes diploma biológus szakon, és máris egy kutatóintézetben, orvosi vonatkozású helyen, laboratóriumban, vagy másutt találhatod magad egy eredményes állásinterjú után.

Megjegyzem, más út nincs.

2018. máj. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást!

Remélem sikerül

2018. máj. 16. 13:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Kicsit már régi a kérdés, de ha még aktuális, azt ajánlom, hogy már az egyetem alatt keress magadnak kutatóhelyet, ahová bejársz. Először csak nézelődsz, segítesz, de ha megismernek, megszeretnek, bekapcsolódhatsz diákként is a kutatásban. Onnantól pedig az állásinterjú merő formaság, vagy akár doktorira is mehetsz.
2019. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!