Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Pécsi Tudományegyetem vagy...

Ódor Liliána kérdése:

A Pécsi Tudományegyetem vagy a Miskolci Egyetem a jobb/színvonalasabb? Melyiket érdemesebb választani továbbtanulásnál?

Figyelt kérdés
Programozó informatikát szeretnék tanulni lehet a továbbiakban, és mérlegelném a lehetőségeimet. Sajnos nem oktatják ezt a szakot olyan sok helyen. Mivel Pest környéki vagyok mindegyik elég nagy távolságba lenne,így azért nehéz döntés elött állok,de ez az a két iskola, amelyikről a legtöbb jót hallottam. Melyik iskoláról milyen vélemények, tapasztalatok vannak? Érdekelne minden, tanárok, vizsgák, a diákélet, a város, az iskola maga. Nehéz maga a szak? Mire kellene rágyúrnom tanulásilag? Illetve érdemes előzetes programozói tudással már odamenni? Válaszokat előre is köszönöm! :)

#egyetem #Miskolc #Pécs #programozó informatika
2018. máj. 17. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Infós szakoknál inkább az számít, hogy mit tudsz valójában, nem a papír.

Így én inkább Pécset választanám, mert sokkal jobb diákváros mint Miskolc.

2018. máj. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Ha programtervező informatikus akarsz lenni, s Budapesti vagy, akkor nem értem hogy esett ki az ELTE.

Amúgy én levelezőn Logisztikai mérnökire fogok menni, Miskolcot választottam, pedig Pécs a kedvenc magyar városom.

2018. máj. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Százhalombattai vagyok, és Pesten is valószínűleg kolisnak kéne lennem, plusz félek, hogy nem lesz elég pontom a felvételihez, vagy hogy túl magas lesz a követelmény, és hamar kiesek. Mert ismerek sokakat, akik inkább otthagyták az Eltét, mert nem ment nekik, de másik egyetemen ugyan az a szak elvégezhető volt. Ezért vannak kétségeim.
2018. máj. 17. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!