Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A villanyszerelő szakma miért...

A villanyszerelő szakma miért középfokú végzettségként van megnevezve?

Figyelt kérdés
A közgazdász, jogász, bölcsész stb semmit nem érő "szakmák" felsőfokúak holott a villanyszerelő szakma sokkal több tudást igényel és az igény is magasabb rájuk jelentősen.
2018. máj. 17. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

most te villanyszerelő helyett villamosmérnököt akartál írni vagy csak én nem értem?

De ha tényleg villanySZERELŐRE gondoltál akkor nem értem a kérdésed. Azt elvégezni egy 3 éves okj tanfolyam ha jól tudom, szóval egyetem-főiskola se kell hozzá. Amiket példának felsoroltál azokhoz 6 év egyetem szükséges és diplomát kapsz érte.

Jogász, bölcsész, stb.. ha nem is jó álláskilátások de egy felsőoktatásban megszerzett diploma jár érte, ezért felsőfokú végzettség.

Villanyszerelő pedig okj, nem jár felsőoktatásba, nevében is benne van, hogy egy szakma.

(Kicsit túlmagyaráztam sry)

2018. máj. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Villanyszerelő 2 éves OKJ tanfolyam iskolarendszerben, de tanfolyamként már egy év alatt is megszerezhető.
2018. máj. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
33%

Akkor azt tanácsolnám neked, hogy ha meghalnak rokonaid, szüleid és örökölsz illetve bármilyen ügyed lesz a hatóságokkal akkor keress egy villanyszerelőt az majd elintézi neked a hagyatékot és felvilágosít téged a rendőrségi kihallgatás előtt is :-)


Szerencsétlen!!!!!!!

2018. máj. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!