Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van lehetőségem még egyszer...

Van lehetőségem még egyszer kijárni a két évet?

Figyelt kérdés

Sziasztok a probléma az volna, hogy jelenleg 2 éves nappali tagozatos okj képzése befejeztem most vizsgázom de valószínűsítem ez nem fog sikerülni (mindent beleadok de ismereteink hiányában nem sokan mennek át ebben benne lehetek én is...)

A lényeg, ha a két év nappalit lejártam a vizsga nem sikerült. Járhatok e ugyanezen a szakmán megint nappali tagozaton (másik iskolába) két évet ha nem szereztem meg a vizsgámat? És utána vizsgáznék a másik két év után nappali tagozaton? (ha fizetni kéne a vizsgáért nem baj)

Csak le járhatok e újra két évet másik iskolában ugyan ezen képzést adó okj-n így nappali tagozaton mert az okjs vizsga nem lett meg...?

Nagyon köszönöm a segítségeket :/

Egy aggódó 21 éves....



2018. máj. 17. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van pótvizsga, ha nem sikerül. Egyébként ha végleg nincs meg akkor nyilván kezdheted előről ha szeretnéd.
2018. máj. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudom van lehetőségem pótvizsgázni de ha nem sikerül a pótvizsga sem,

akkor ugyanezt a szakmát adó tanfolyamot elkezdhetem másik iskolában is max gondolom fizetnem kell az újra vizsgáért ? :'D

elnézést az értetlenkedésemért de már kikészültem agyilag :D

2018. máj. 17. 23:12
 3/7 A kérdező kommentje:

Most szállítmányozási és logiszitkai ügyintéző vizsgám lesz

de ha elhasalok mindenen pótvizsgán is

nappali tagozaton megtehetem e még egyszer 2 évig újra járva egy másik suliban szintén a szállítmányozási és logiszitkai ügyintéző okj-s képzést? :D

2018. máj. 17. 23:19
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

Ahelyett, hogy elb*sznal meg két évet az életedből és ilyeneken gondolkodsz, hogy kijárhatod-e ugyanazt a szakot , inkább ülj le és tanulj. Ha elmész ugyanerre a szakra akkor mi rá a garancia, hogy akkor sikerülni fog a vizsga?

Mit csináltál az elmúlt két évben ?

Ennél nagyobb hülyeséget rég olvastam, hogy egy OKJ ra elcseszne valaki még két évet.

Szerintem ezt gondold át még egyszer.

2018. máj. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Dolgoztam iskola mellett mert nincs eltartva a seggem

De a kövi kettö évben jobb lehetödégeim lennének idöben és új meloval ezért

2018. máj. 18. 19:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Az okj-s vizsgákon egyébként gyakran segítenek, szóval nem hinném, hogy nem fog sikerülni. Szerintem is butaság még két évet erre rászánni. Adj bele most mindet és vizsga után önállóan is tanulhatod tovább a szakmát.
2018. máj. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elég jól ment ahhoz képest mennyit nem tudtam bejárni megvárom az eredményt szerintem elég jók a kilátások csak már elkeseredtem
2018. máj. 19. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!