Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2 OKJ-s tanfolyamot (rendszerg...

2 OKJ-s tanfolyamot (rendszergazda, pedagógiai asszisztens) mennyire nehéz elvégezni egyszerre?

Figyelt kérdés

a rendszergazda 2 éves OKJ-s, a ped.asszisztens 1 éves OKJ.

Sikerülhet elvégeznem mind a kettőt jó eredménnyel?



2018. máj. 19. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Elvileg nem lehetetlen, de a gyakorlatban eléggé megterhelő kétfelé húzni az igát és nagy összeszervezést igényel, hogy ne ütközzenek az órák meg a vizsgák.


Amúgy nem értem, hogy mi értelme van ennek a kettőnek egyszerre, hiszen teljesen más területek!?


Én a helyedben inkább a rendszergazdát választanám, mert ismerősöm az és nem szakad meg a melóban, hanem egész nap fészbukozik.

A ped.assz.-el meg már Dunát lehet rekeszteni, mert minden csaj azt végzi el, így nehezebb vele elhelyezkedni és akinek sikerült ismerősöm is csak kapcsolatok, protekció révén kapott vele állást.

2018. máj. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van kitartásod és kedved mind kettőhöz mért ne? Mellesleg manapság inkább legyen jártas az ember több mindenben, mert több lábon állva nagyobbak az esélyek, és én is párhuzamosan végzek tanulmányokat.
2018. máj. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi! :) Te milyen tanulmányokat folytatsz?
2018. máj. 23. 14:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocs, a ped. asszisztens

hol tart egy évig ?

2018. máj. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Krúdy oktatási kp.
2018. máj. 28. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!