Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit érdemes ma Magyarországon...

Mit érdemes ma Magyarországon tanulni?

Figyelt kérdés
Humán beállítottságú vagyok, szeretek embereken segíteni, (ápoló nem szeretnék lenni), szeretem a művészetet, szeretem, ha kreatívnak kell lennem, nagyon jó problémamegoldó képességgel rendelkezem, türelmes és empatikus vagyok.

2018. máj. 20. 19:50
 1/6 anonim válasza:
86%
Pszichológus?
2018. máj. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
#1 tanulhat pszichológusnak, csak abból már eléggé túlképzés van és pocsék a fizetés is
2018. máj. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
A reálos tárgyak egyáltalán nem mennek? Csak mert a kreativitás és a problémamegoldóképesség ott is nagyon jól tud jönni (sőt, egy bizonyos szint felett fontosabb is mint a szakmai tudás).
2018. máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
matekból jó vagyok
2018. máj. 20. 21:05
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Nyelveket.
2018. máj. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

Matek (mmint ha tényleg szereted a matekot) + human + kreativitás = műszaki management = minden műszaki tárgy, amit a mérnök tanul + minden management tárgy, amit a manager tanul. Csak itt nem 2 diplomát kapsz, hanem csak 1-et :) De utána ppl és field management is jól jöhet.


A nyelv tanulás meg azért jó, mert külföldön többet fogsz érni, mint itthon.

2018. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!